سینما رفتن یکی از سرگرمی هایی است که تقریباٌ همه مردم با آن آشنا هستند.لذت تماشای یک فیلم خوب کنار دوستان یا خانواده همراه با پاپ کورن یکی از آن تفریح هایی است که کمتر کسی آن را تجربه نکرده است. سینما محیطی است که از وقتی صنعت فیلم سازی رونق گرفت ، به محلی برای سرگرمی افراد مختلف تبدیل شد.این صنعت قشرهای مختلفی از هنرمندها گرفته تا منتقدان را پدید آورد و به نماد فرهنگ و هنر یک کشور تبدیل شد.

سینما و ایجاد محیطی برای گفت و گو

اگر اهل سینما و فیلم دیدن باشید ، شاید دلتان بخواهد در یک فضای آرام و دنج بنشینید و با دوستان خود راجع به فیلمی که دیده اید گفت و گو کنید ؛ فیلم را نقد کنید و از کاستی هایش بگویید یا آن را تحسین کنید. این روزها سینماها محیط هایی را برای بحث و تبادل نظر ایجاد کرده اند. محیط هایی مثل رستوران های کوچک و کافه های ایجاد شده در فضای باز از آن جمله اند.

پروژه سینما ساحل

سینما ساحل در میدان انقلاب،ابتدای خیابان مطهری ، رو به روی سی و سه پل قرار دارد. این پردیس سینمایی دارای ۹ سالن سینما و مجهز به حدود ۱۰۰۰ صندلی و همچنین سینمای روباز بدون سقف است.

اولین کافه سینمای روباز در این مجموعه با نام کافه سکانس با چیدمان کافه و صندلی مبله با امکان پذیرایی در هنگام تماشای فیلم به مجموعه اضافه و در خدمت سینما دوستان و شهروندان می باشد.

در این پروژه گروه سایه باتیس پس از درخواست کارفرما ، 5 عدد سایبان برقی ترک را جهت پوشش سایه کافه سکانس و پشت بام مجموعه سینما ساحل در این محیط به کار برد.هر کدام از سایبان ها 7 متر طول و 4 متر بازشوندگی دارند.

قابلیت های سایبان های سینما ساحل

در قسمت زیرین سایبان ها از هیترهای تابشی جهت گرمایش فضای باز استفاده شده است که در زمستان فضای مطلوبی برای مشتریان بوجود آورده است. در تابستان برای سرمایش  مجموعه از سیستم مه پاش پودری استفاده شده است که آب را بصورت پودر از نازل های خروجی سیستم مه پاش به فضا انتقال می دهد و باعث خنک شدن و مطبوع شدن فضای پشت بام شده و درروزهای گرم ‌تابستان فضای دنج و مطلوبی را برای مشتریان فراهم خواهد کرد.