امروزه رستوران ها هم از سقف های متحرک و سایبان ها برای ایجاد فضایی دلنشین و زیبا بهره می گیرند. همچنین می توان سیستم نورپردازی را به سقف ها اضافه کرد تا زیبایی فضا دو چندان شود. رستوران ها محیط هایی هستند که این روزها مردم مدت زمان بیشتری را در آنها سپری می کنند.پس بهتر است با استفاده از ابزارهای گوناگون محیط زیبایی را برای مشتریان خود خلق کنیم. یکی از این ابزارها سقف های متحرک پارچه ای هستند که علاوه بر زیبایی و خلق فضای دلنشین ، می توان با چاپ لوگو برند یا نمادی خاص روی آنها برای بحث برندینگ بهره برد.

موقعیت رستوران

رستوران گارنی واقع در خیابان مشتاق سوم می باشد. این رستوران یکی از فست فودهای شهر اصفهان است.

نوع سقف های متحرک به کار رفته و جنس پارچه

دراین پروژه 2 دستگاه سقف متحرک پارچه ای به ابعاد ۹متر طول و ۵ متر عرض جهت مسقف کردن فضای روف گاردن رستوران استفاده شده است. روکش و پارچه این سقف از نوع پارچه های PVC-PVDF با قابلیت کاملا ضد آب بودن  می باشد که از نظر طول عمر حداقل ۱۰ سال برای آن پیش بینی شده است. سقف دارای نورپردازی smd برای روشنایی زیر سقف در شب می باشد. همچنین جهت گرمایش در زمستان از هیترهای سرامیکی استفاده شده که فضای مطلوبی برای مشتریان فراهم کرده است.

موارد فنی این پروژه

در نصب و راه اندازی این سقف از ۶ ستون برای مهار کردن سازه استفاده شده است که تعداد ۳ ستون در قسمت جلوی سقف و ۳ ستون‌دیگر در قسمت پشت سقف قرار گرفته است که وزن این سازه روی آن قرار گرفته است.

نمونه سقف متحرک اجرا شده برای رستوران گارنی واقع در خیابان مشتاق سوم اصفهان توسط سایه باتیس

از سقف متحرک میتوانید به عنوان سایبان برای کافه ، سایبان برای رستوران ، سایبان برای هتل ، سایبان برای مراکز خرید و … استفاده کنید .