سایبان برقی تبریز

سایبان متحرک میتواند حس خوبی از دیدن خورشید به ما بدهد چرا که همه ما خورشید را بسیار دوست داریم و میخواهیم از گرما آن لذت ببریم. در عین حال نیز میتواند بسیار آزار دهنده باشد به این دلیل است که سایبان متحرک یک انتخاب بسیار خوب میتواند باشد.سایبان متحرک قابل استفاده در هر فضا و مکانی میباشد فضاهایی همچون مغازه ها ، تراس ها ، استخرها ، رستوران ها و غیره

سایبان مغازه تبریز

همه ما بارها سایبان مغازه را دیده ایم که در رنگ های متنوع و بسیار زیبایی وجود دارد .کنترل از راه دور یکی از مزیت های سایبان برقی برای سایبان مغازه است.همچنین برای پارچه این نوع سایبان ها میتوان روی پارچه چاپ تبلیغات نیز بکار برد که این امر برای صاحبان مغازه بسیار اهمیت دارد.

ساخت سقف متحرک تبریز

سقف متحرک بهترین راه برای جلوگیری از تابش نور خورشید و همچنین رطوبت برف و باران میباشد.با استفاده از سقف متحرک هم در فصل تابستان و هم در زمستان میتوان بهترین استفاده را از محیط برد.
سقف متحرک تبریز

  • جلوگیری از دید مستقیم مکانهای مجاور
  • جلوگیری از نور خورشید

سقف متحرک حیاط تبریز

سقف متحرک برای حیاط خلوت میتواند ایده بسیار شیک و مناسب برای گذراندن اوغات فراغت و مهمانی های خانوادگی باشد.این نوع سقف ها معمولا در طبقه های بالایی ساختمان استفاده نمی شوند و اکثرا در طبقه های هم کف از آن ها استفاده می شود.این نوع سقف ها از نظر کیفیت بهترین هستند.سایه باتیس نمایندگی سایبان متحرک شیراز، سایبان متحرک مشهد و … این نوع سقف ها را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

سقف متحرک پارکینگ تبریز

سقف های متحرک برای پارکینگ بسیار کاربرد دارد و اکثر مردم از آن استفاده می کنند تا خودروهای خود را از نشستن گرد و غبار و حیوانات ایمن سازند.هم چنین در صورت بارش باران و برف و … این سقف ها اهمیت بیش تری پیدا می کنند، با وجود این سقف ها دیگر می توانید دیرتر به کارواش بروید.

آلاچیق پارچه ای در تبریز

آلاچیق یک واژه ترکمنی می باشد که امروزه در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است.این سازه به نوعی سایبان چوبی یا فلزی است که میتواند با اطراف باز و یا سقفی گنبدی شکل باشد.اگر میخواهید از آلاچیق در برخی از فصل ها به صورت بسته و در برخی از فصل ها به صورت باز استفاده کنید باید از سازه های آکاردئونی که قابلیت جابجا شدن دارند استفاده کرد.

سایبان متحرک

سقف متحرک استخر تبریز

سایبان چتری تبریز

فیلم های سایبان برقی باتیس

گالری سایبان تبریز