سایبان تبلیغاتی برای مغازه و فروشگاه چه شرایطی باید داشته باشد ؟ همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم مهم ترین عوامل موثر بر قیمت انواع سایبان های ثابت و متحرک جنس و مواد به کار رفته در ساخت سایبان است. البته در این میان روش نصب و راه اندازی سایبان نیز اهمیت بالایی دارد که با انتخاب شرکت معتبر و مجرب در این زمینه می توانید بهترین نصب و راه اندازی را که به دور از خطا می باشد، انجام دهید. سایه باتیس با سابقه درخشان در این زمینه و برخورداری از نیروی مجرب و ماهر توانسته است در مدت زمان فعالیت خود، کار بدون نقص و با کیفیتی به مشتریان خود ارائه دهد و رضایت آن ها را کسب نماید.

از سایبان تبلیغاتی چه می دانید؟

امروزه سایبان های برقی، تکنولوژی جدیدی را ایجاد کرده اند که به جای ثابت بودن سایبان هر زمان که نیاز به باز و بسته شدن سایبان داشته باشید با توجه به شرایط جوی آب و هوایی آن را به آسانی جمع کنید. سایبان تبلیغاتی را می توان به صورت ثابت و برقی طراحی و تولید کرد. از سایبان برقی می توانید برای راحتی و زیبایی بیشتر در فضای بیرونی بدون ایجاد محدودیت استفاده کنید.حال می خواهیم بدانیم چرا باید از سایبان های اتوماتیک تبلیغاتی که اغلب برای فروشگاه و رستوران و کافی شاپ ها کاربرد دارد، استفاده کنیم؟ با مشاورین و کارشناسان ما همراه باشید. کاربرد سایبان محدودیتی را برای مشتریان ایجاد نمی کند، آن ها می توانند با انتخاب پارچه ، نوع و رنگ آن در اندازه مشخص با تناسب سلیقه مشتری و چاپ تبلیغات بر روی آن ،بهترین و با کیفیت ترین نوع سایبان تبلیغاتی را طراحی و تولید کنند.

چرا باید از سایبان تبلیغاتی استفاده کنیم؟

یکی از روش های خوب تبلیغات محیطی ، استفاده از چاپ تبلیغات بر روی سایبان  مغازه است که به صورت سایبان برقی و ثابت بر سر فروشگاه و مراکز خرید بزرگ نصب می شوند. از مزایای استفاده از سایبان تبلیغاتی می توان به مواردی زیر اشاره کرد: قیمت سایبان های تبلیغاتی نسبت به تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی بسیار کمتر است و هم چنین قابلیت چاپ دیجیتال و سیلک اسکرین با وضوع بالا و چهار رنگ ، قابل شستشو خواهد داشت. این نوع از سایبان های تبلیغاتی از تمام زوایای مختلف جنبه تبلیغاتی خود را حفظ کرده است و هم در حالت باز و هم در حالت بسته تبلیغات شما را نشان می دهد. از دلایل مهم استفاده از سایبان تبلیغاتی برای فروشگاه ، مغازه ، کافی شاپ ، رستوران این است که برای تبلیغات خود لازم نیست عوارضی شهرداری پرداخت شود . تبلیغات بر روی انواع سایبان برقی و ثابت انجام می شود.تبلیغات بر روی سر درب فروشگاه یکی از ارزان ترین و بهترین انواع تبلیغات است . آن دسته از مراکزی که فروشنده کالا و محصولات تولیدی و وارداتی هستند بیشتر از این نوع سایبان های تبلیغاتی استفاده می کنند.

مزایای سایبان مغازه تبلیغاتی

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کرده بودیم، یکی از روش های موثر تبلیغات محیطی، طراحی و ساخت سایبان تبلیغاتی است .تبلیغات بر روی سایبان مورد نظر چاپ می شود و با توجه به ویژگی خاص خود بیشتر از سایر تبلیغات مورد توجه مدیران شرکت و موسسات قرار می گیرد.در ادامهب بررسی بعضی از مزایای سایبان های تبلیغاتی می پردازیم: سایبان های تبلیغاتی قابل شستشو هستند و بعد از کثیف شدن به راحتی می توان آن را شست و نمای اولیه سایبان باز خواهد گشت ،با شستشو مناسب سایبان هزینه ای جهت تعویض با مغازه دار و صاحب آگهی تحمیل نخواهد کرد. از مهم ترین مزایای استفاده از سایبان های تبلیغاتی برخلاف سایر تابلوهای تبلیغاتی موجود در سر درب مغازه و فروشگاه ها، برای چاپ تبلیغات روی سایبان عوارض از سوی شهرداری دریافت نخواهد شد سایبان های تبلیغاتی هزینه بسیار کم نسبت به تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی موجود در سطح شهر دارند و به دلیل کاربردی بودن این نوع سایبان ها اغلب مورد توجه کاربران خود ( مغازه داران) قرار می گیرند. تبلیغات روی سایبان های تبلیغاتی هم به صورت بسته و هم به صورت باز کاملا نمایانگر تبلیغات کسب و کار است و به دلیل نوع ساختار غیر مسطح و ارتفاع کم سایبان به راحتی از همه زاویه ها جنبه تبلیغات خود را حفظ کرده و حتی برای عابران پیاده نیز قابل مشاهده است. قابلیت چاپ دیجیتال و چاپ سیلک اسکرین را دارد و به راحتی می توانید هر تصویری را به صورت 4 الی 6 رنگ با وضوع بالا و با کیفیت روی آن چاپ کرد.

نصب و راه اندازی سایبان تبلیغاتی مغازه

نصب و راه اندازی بدون اشتباه و رعایت استانداردهای لازم از سقوط احتمالی سایبان بر سر عابران پیاده جلوگیری خواهد کرد. پیشنهاد کارشناسان و مشاورین متخصص ما در این زمینه است است که در صورت تمایل به انتخاب و خرید سایبان تنها از مراکز معتبر کمک بگیرید تا بهترین و با کیفیت ترین انواع سایبان را داشته باشید.