سایبان برقی تهران

سقف جمع شو یا سایبان برقی میتواند پارچه ای ، آلومینیومی ، شیشه ای ، پلی کربنات باشد.که بسته به سلیقه مشتری میتوان آن را اجرا کرد.این نوع سایبان ها اکثرا برای مراکز تجاری، صنعتی، بازارها و حتی خانه های مسکونی استفاده می شود.به خصوص در مواقعی که باران های رگباری میبارد یا تابش خورشید اذیت کنندست.سایبان های برقی دارای طرح های متنوع و رنگ های مختلفی می باشند، که برای حفاظت در برابر آبی که از باران جمع می شود، از یک پوششی از جنس آلومینیوم استفاده می شود.

سایبان چتری تهران

هنگامی که در فضاهای باز قرار می گیرید و می خواهید بر روی یک صندلی که در آن فضا قرار دارد، بنشینید ممکن است داغ شدن بیش از حد صندلی شما را از نشستن بر روی آن منصرف کند.یا اگر قصد داشتید در فضای آزاد استراحت کنید، گرمای بیش از حد شما را اذیت کند، در این زمان توصیه سایه باتیس به شما سایبان چتری می باشد.این نوع سایبان شدیدا برای افرادی که خانه اجاره می کنند و قصد استفاده از فضای آزاد و حیاط آن خانه را دارند، به شدت توصیه می شود، زیرا به راحتی قابل نصب هستند و می توانید هر زمان که دیگر نیازی نداشتید یا تغییر مکان دادید نیز آن را جابه جا کنید و همراه خود ببرید.

سقف متحرک تهران

برای خرید یک سقف متحرک مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید پارچه ای است که در آن سایبان به کار رفته است.باید اطلاعات کافی در زمینه پارچه سایبان مانند رنگ پارچه سایبان چه رنگی باشد، اندازه آن چقدر باشد؟ جنس پارچه سایبان چه باشد؟ نکته ای که باید در انتخاب پارچه سایبان در نظر بگیرید شرایط جوی و آب و هوای محل زندگی شماست.سایبان متحرک کاربرهای متفاوتی دارد.

سقف متحرک استخر در تهران

استخرهایی که رو باز هستند، شاید جلوه خاصی داشته باشند، اما در فصل تابستان، نور خورشید مستقیم به آب استخر می تابد و سریعا بخار می شود، هم چنین در فصل زمستان نیز به دلیل تغییر آب و هوا و بارش باران نمی توان در استخر شنا کرد، به همین دلیل بهترین راه حل برای استفاده از استخرهای روباز، استفاده از سقف متحرک استخر است.این نوع سقف ها را به راحتی می توان باز و بسته کرد.هم چنین جلوه بسیار زیبایی به محیط اطراف خود می دهند.

سازه پارچه ای در تهران

بهترین گزینه برای صاحبان باغ و باغچه‌های بزرگ، آلاچیق‌های چوبی می باشد. معمولا سقف این آلاچیق را از چوب می سازند.پوشش سقف این محصول از مصالحی مانند ورق‌های گالوانیزه(ورق طرح سفال، پرچین، شادولاین، طبرستان و…) می باشد و در هر آب و هوایی قابل استفاده هستند.

سایبان متحرک تهران

ساخت سقف متحرک تهران

سقف متحرک حیاط تهران

سقف متحرک پارکینگ تهران

فیلم های سایبان تهران

گالری سایبان تهران