سایبان برقی رشت

سایبان برقی از یک روکش تشکیل شده است که معمولا افرادی که مغازه دار هستند از این نوع سقف ها استفاده می کنند، برای این نوع از سقف ها باید از یک فلزی که سبک است مانند آلومینیوم و .. استفاده کرد. این نوع سایبان ها دارای تنظیمات هستند و می توانید ارتفاع آن ها را به هرمیزانی که می خواهید می توانید، تغییر دهید.

سقف متحرک رشت

سقف متحرک کاربردهای زیادی دارد و با استفاده از آن علاوه بر آسایش میتوان محیطی جذاب و زیبا در اختیار داشت.در تهیه و ساخت متحرک باید به تنوع آب و هوا بسیار توجه داشت و با توجه به آن از متریال و پارچه مناسب محیط استفاده کرد.سقف متحرک بایستی در برابر رطوبت سرما وباد مقاوم باشد.

سقف متحرک استخر رشت

سقف متحرک استخر سایه باتیس این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که هر زمانی که خواستند از استخر خود استفاده کنند، این نوع سقف ها بر روی استخر شما باعث می شود، دیگر نیاز نباشد هر بار برای استفاده از استخر آن را تمیز نمایید و نیمی از وقت خود را هدر دهید.

سایبان متحرک رشت

به طور کلی اگر میخواهید از فضای باز استفاده کنید و از آن لذت ببرید بهتر است به فکر یک سایبان باشید.این فضا بهترین مکان برای یک سایبان متحرک میباشد.همه ما سایبان دیده ایم و از آنها استفاده کرده ایم اما اخیرا این سایبان ها ظاهر و کاربردی متفاوت از قبل پیدا کرده است.امروزه اکثر سایبان ها به صورت متحرک هستند و دیگر ثابت نیستند و میتوان چادر آنها را باز و بسته کرد.

سقف متحرک پارکینگ رشت

اگر مجبور به قرار دادن ماشین در حیاط منزل یا محل کار خود هستید بهترین گزینه برای جلوگیری از پوسیدگی و رنگ پریدگی سایبان پارکینگ می باشد.سایبان پارکینگ به خوبی از بدنه و سقف خودرو و همچنین از باریدن برف باران و تگرگ نیز به روی ماشین شما جلوگیری میکند.

سقف متحرک حیاط رشت

این نوع سقف ها برای فضاهای بازی مانند حیاط بسیار مناسب اند.قبل از خرید این نوع سقف ها باید به موادی که در این نوع سقف ها به کار می رود دقت کنید.این نوع سقف ها در برابر گرما و حرارت بسیار مقاوم هستند و از آسیب جانوران موذی، گرد و غبار جلوگیری می کنند و از تابش مستقیم نور خورشید که گاهی باعث آسیب می شود جلوگیری می کند.

سایبان چتری رشت

سایبان چتری ، دارای رنگ ها و طرح های متنوعی هستند که برای فضاهای کافی شاپ ها یا فضاهای باز جلوه بسیار خوبی دارند.جنس این نوع سایبان ها باید مناسب باشد، هم چنین مدل های سایبان چتری متفاوت است.از کاربردهای دیگر سایبان ها می توان برای خنک شدن استفاده کرد زیرا نمی گذارند آفتاب به طور کامل بتابد و افراد را اذیت کند.

آلاچیق پارچه ای رشت

در زمان قدیم آلاچیق برای ساختمان های بزرگ و گران قیمت کار میرفت ولی امروزه در فضاهای کوچک نیز به کار میرود .اگر آلاچیق بسته است، میخواهید که بتوانید فضای بیرونی رو هم ببینید باید از دیوتر شیشه ای استفاده کنید.این نوع از آلاچیق ها در مقابل باد اشعه ماورا بنفش و حتی باران از انسان محافظت میکند.

ساخت سقف متحرک رشت

فیلم های سایبان برقی باتیس

گالری سایبان شیراز