سایبان برقی شیراز

سایبان برقی یا سایبان متحرک، محصول صنعتی است که مزایای زیادی را هم برای ساختمان های مسکونی و هم برای کسب و کارها در حوزه های مختلف فراهم می آورد. با توجه به اهمیت جذب مشتری یا تامین رفاه بیشتر در آپارتمان یا خانه های حیاط ها و حتی ویلاها، محصولاتی که در حوزه سایبان های برقی، سقف متحرک یا سایبان های چتری به بازار معرفی شده اند، همه از بهترین محصولات می باشند. شرکت سایه باتیس، سایبان شیراز مرجع حرفه‌ای برای طراحی و ساخت این مدل محصولات است. در ادامه با پرفروش ترین و محبوب ترین انواع سایبان های برقی و متحرک برای نصب در قسمت های مختلف آشنا می‌شویم. طیف سایبان های برقی سایه باتیس همچنین یک راه حل ایده آل برای کمک به شما در بازگشایی رستوران خود پس از ویروس کرونا ارائه می دهد. از فضای بیرونی خود بدون توجه به آب و هوا استفاده کنید و فضایی را که برای پوشش خود در نظر گرفته اید افزایش دهید.

سایبان چتری شیراز

ساخت سقف متحرک شیراز

سقف متحرک شیراز

سقف متحرک پارکینگ شیراز

سقف متحرک حیاط شیراز

سایبان چتری شیراز

یکی دیگر از محصولاتی که در مجموعه تخصصی سایه باتیس تولید می‌شود، سایبان چتری شیراز است. سایبان های چتری هم نمای زیبایی دارند و هم نصب آنها به سادگی امکان پذیر است. این محصولات، انتخاب مناسبی برای مکان هایی هستند که زیبایی دکوراسیون فضای باز در آن مکان ها بسیار اهمیت دارد. می توان حدس زد که کدام یک از کسب و کارها به نصب سایبان چتری نیاز دارند؛ کافی شاپ ها، رستوران ها و اغذیه فروشی ها و مراکز تفریحی سرگرمی و بازی، نمونه‌ای از مهم‌ترین مکان هایی می باشند که به نصب سایبان های برقی از نوع چتری نیاز خواهند داشت.
شکل ظاهری یک سایبان چتری همانند یک چتر بزرگ است که بر روی یک پایه میله ای قرار گرفته است و در مکان نصب می شود. انواع مدل های زیبا و استاندارد از سایبان های چتری برای کسب و کارها یا مکان های مختلف توسط گروه صنعتی سایه باتیس طراحی و تولید می شوند.
اگر صاحب کافی شاپ هستید و می خواهید صندلی های مشتریان را در فضای آزاد قرار دهید، به سایبان چتری نیاز خواهید داشت. شاید هم یک اغذیه فروشی دارید و در طول روز، تعداد زیادی مراجعه کننده برای مصرف میان وعده به شما مراجعه می کنند. از آن جایی که آفتاب روز می تواند مشتریان را آزار دهد، نصب سایبان های چتری این مشکلات را برطرف می‌کند.
علاوه بر کسب و کارها، سایبان چتری بهترین گزینه برای محوطه سازی ویلا و طراحی فضای باز در حیاط یا ساختمان های ویلایی بزرگ است. اگر باغ شخصی دارید، سایبان چتری به زیباتر شدن محیط باغ شما کمک می کند. با خیال آسوده میز و صندلی های را در فضای باز بچینید و برای محافظت از نور خورشید، از سایبان های چتری با نمای فوق العاده استفاده کنید. برای سفارش و خرید این مدل از سایبان های متحرک با کارشناسان فروش در گروه صنعتی سایه باتیس مشورت کنید.

فیلم های سایبان برقی باتیس

گالری سایبان شیراز