سایبان برقی قشم

سایبان برقی را می توان در هنگام تابش نور خورشید به راحتی تنظیم کرد.برای خرید این نوع سایبان ها باید جنس پارچه ای که می خواهید، اندازه سایبان، نوع آن که به صورت دستی باشد یا از راه دور باید در نظر گرفت.

سایبان چتری قشم

سایبان های چتری را تنها با یک دکمه می توان باز یا بسته کرد.در این نوع سایبان ها نیز می توان کسب وکار خود را به صورت کوتاه و مختصر معرفی کرد تا بیش تر به چشم بیاید. سایبان چتری معمولا برای فضاهای کوچک مانند کافی شاپ ها استفاده می شود اما می توان چند تا از آن را تهیه کرد و در کنار هم قرار داد تا در مکان های بزرگ تر هم بتوان استفاده کرد.

سقف متحرک قشم

این نوع سایبان ها برای اکثر مراکز به خصوص کافی شاپ هاو رستوران ها که افراد تمایل دارند در فضای آزاد قراربگیرند و غذای خود را بخورند، بسیار کاربرد دارد و چون قابل کنترل است برای خود فروشندگان نیز بسیار راحت است.

سقف متحرک حیاط قشم

خانه هایی که از نوع ویلایی هستند و فضای بسیار زیادی دارند از سقف متحرک استفاده می کنند تا یک فضای زییا را برای حیاط خود درست کنند و از آن محیط لذت ببرند.

سقف متحرک استخر قشم

برخلاف تصوری که برخی افراد دارند این نوع سقف ها فقط برای زیبایی نیستند بلکه نور کافی برای محیط را فراهم می کنند و استخر را در برابر بارش باران و برف حفظ می کند و باعث می شود افراد از فضای استخر خود لذت ببرند.

سقف متحرک پارکینگ قشم

امروزه که اکثر افراد در خانه های آپارتمانی زندگی میکنند و به دلیل قوانین آپارتمان تنها می توان یک خودرو در پارکینگ قرار داد و فصا برای ماشین ها ی بیش تر نیست افراد از سایبان پارکینگ استفاده می کنند تا خودروی خود را در برابر انواع آسیب هایی که احتمال دارد به آن وارد شود حفظ نمایند.

سقف متحرک مغازه قشم

امروزه اکثر مغازه داران از سقف متحرک برای مغازه های خود استفاده می کنند ویک جز جدا نشدنی از مغازه خود می دانند، این نوع سقف ها اگر به زیبایی طراحی شوند، جلوه بسیار زیبایی به مغازه می دهند و باعث رونق کسب و کار می شوند.

آلاچیق پارچه ای قشم

این نوع روکش خاصیت ضد چسبندگی به پارچه میدهد بنابراین در بربر خاک نیز مقاومت میکنند.همچنین در بربر طوفان نیز آسیب نمیبیند.تمیز کردن آنها بسیار راحت می باشد .و انعطاف پذیری بالایی نیز دارد. شفافت بالایی نیز دارد.از این نوع پارچه برای سقف و نما نیز میتوان استفاده کرد.با توجه به سلیقه مشتری میتوان با برق کشی و نورپردازی آسان و زیبا محیط بسیار شکیل بوجود آورد.

سایبان متحرک

ساخت سقف متحرک

فیلم های سایبان برقی باتیس

گالری سایبان قشم