سایبان برقی مازندران

برای رستوران هایی با فضای باز گل کاری شده سایبان برقی می تواند بهترین انتخاب باشد. با استفاده از سایبان برقی برای رستوران می توان محیط رستوران را به محیطی دنج و زیبا و فضای بیرونی آن را به فضایی برای پذیرایی از مشتریان و آرامش آنها تبدیل کرد.

سقف متحرک مازندران

این کار قدیم ها نیاز به اهرم داشت اما امروزه با کنترل از راه دور نیز امکان پذیر شده است.در زمان خرید سقف متحرک باید به چادر سایبان توجه کرد.انتخاب پارچه سایبان به آب و هوای محل زندگی شما هم بستگی دارد .به طور کلی سه نوع پارچه پر کاربرد برای سایبان برقی وجود دارد:فلکسی پی وی سی و برزنتی هستند.انتخاب نوع پارچه به شرایط زیر بستگی دارد:1-نوع آب و هوا 2-نوع کاربرد سایبان

سقف متحرک استخر مازندران

این سقف ها، جلوگیری از سرما، گرمای شدید و آسیب نور خورشید ، متحرک بودن و نصب آسان سایبان متحرک قابلیت جمع شدن و جابجایی از محل سکونت و… همگی از مزایای استفاده از سایبان متحرک میباشدبیشتر سایبان های متحرک ضد آب هستند و آب به آنها نفوذ نمیکند که این امر یکی از ویژگی های مهم این سایبان ها هستند.

سقف متحرک پارکینگ مازندران

این نوع سقف ها بسیار مدرن هستند و می توان با استفاده از این نوع سقف ها، می توان یک فضای بسیار زیبا را برای خودرو خود فراهم کرد.این نوع سایبان ها از خودرو به خوبی در برابر حوادث و بارش برف و باران محافظ می کند.روکش این نوع سقف متحرک بسیار محکم است و مانع از نفوذ نور خورشید و آب به داخل خودروی شما می شود.نصب سایبان پارکینگ بسیار راحت است اما در کنار سادگی نیاز به مهارت خاصی دارد که نیروهای متخصص سایه باتیس علاوه بر طراحی بهترین سقف متحرک برای خودرو شما ، نصب آن را نیز با دقت فراوان انجام می دهند.

آلاچیق پارچه ای در مازندران

آلاچیق ها بسته به نوع مکانی که قرار است در آن واقع شود به اشکال مختلف مانند مستطیل، شش ضلعی، مربع، هشت ضلعی، فانتزی و…. ساخته شود .اصولا ظرفیت آلاچیق ها متغیر بین 6 تا 8 نفر میتواند باشد.قابل ذکر است با خرید یک آلاچیق با کیفبت بسته به نوع فضای بازی که در اختیار دارید میتوان یک محیط متنوع و سرشار از آرامش را برای خود و خانواده ایجاد کرد.بخش مهم دیواره آلاچیق است که گاهی هیچ دیواره ای در کار نیست و گاهی نیار به دیواره داریم .از دیواره های گیاهی چوبی شیشه ای و… میتوان استفاده کرد.

سایبان چتری مازندران

سایبان متحرک مازندران

ساخت سقف متحرک مازندران

سقف متحرک حیاط مازندران

فیلم های سایبان مازندران

گالری سایبان مازندران