سایبان برقی مشهد

سایبان برقی دارای امکانی برای زاویه بندی می باشد، که بیش ترین کاربرد را در هتل ها و رستوران ها دارد تا این امکان را برای مشتریان فراهم کند که از غذاخوردن در فضای باز بهره مند شوند.هم چنین در خانه نیز می توان از این نوع ساییان بهره مند شد، تا بتوان در فضای باز و طبیعت استفاده کرد و در کنار خانواده صبحانه یا ناهار را خورد.

سقف متحرک مشهد

در این سقف ها از چند موتور برقی استفاده میشود و میتوان باز و بسته کردن آن را با استفاده از اپلیکیشن ها ، کنترل ها و سنسورهای حساس به شرایط محیطی انجام داد. سایبان متحرک با استفاده از موتور باز و بسته میشود . موتور های مورد استفاده در سقف متحرک چند مدل میباشد. موتور برقی تیوبلار :در سایبان هایی به کار میرود که نیاز به بازو بسته کردن سریع و چند باره ندارد.

سایبان متحرک مشهد

برای استفاده بهتر از بالکن منزل یا محیط کار از سایبان بالکن میتوان استفاده کرد.برای سایبان بالکن بهتر است از سایبان متحرک استفاده کرد تا بتوان به بهترین صورت از بالکن استفاده کرد.

سایبان چتری مشهد

سایبان چتری متداول ترین و ارزانترین سایبان ها میباشد که پارچه استفاده شده در آن pvc میباشد که در مقابل باد باران ضربه و آفتاب مقاوم بوده است.سقف جمع شونده در انواع مختلف پارچه ای آلومینیومی و شیشه ای میتواند تولید شد و به عنوان سایبان در بالکن ها رستورانها و محیط های دیگر کاربرد دارد.

آلاچیق پارچه ای مشهد

آلاچیق های پارچه ای نوعی سازه پارچه ای هستند که به راحتی قابل اجرا میباشند.ساخت این نوع از آلاچیق ها به دلیل جنس پارچه سایبان کشسان و برش آنها برای تولید آنها به دانش و مهارت فنی زیادی نیاز دارد.اگر میخواهید دیوارها فلزی باشد باید به زنگ زدن فلز توجه کنید و بهترین انتخاب را بکنید.در ساخت این نوع از سایه بان از ترکیب مصالح فلزی و چوبی بهره می گیرند و این نوع سایه بان را مدرن می نامند.

سقف متحرک استخر مشهد

سقف متحرک پارچه در ارتفاعات بالا مجارت با ابدهای شدید گرمای زیاد بهترین گزینه است. میتوان با استفاده از ال ای دی در هر ابعادی سقف متحرک را تزیین کرد و محیطی بسیار زیبا بوجود آورد.از مزایای استفاده از سقف متحرک می توان به جلوگیری از بارش برف و باران و وزش بادهای شدید اشاره کرد.هم چنین محیط را بسیار زیبا و دلنشین می کنند.

سقف متحرک پارکینگ مشهد

سقف متحرک حیاط مشهد

ساخت سقف متحرک مشهد

فیلم های سایبان برقی باتیس

گالری سایبان مشهد