سایبان برقی کرج

این مدل سایبان برقی مثل پروانه دارای دو بال است و در نتیجه فضای گسترده ای رو تحت پوشش قرار میدهد. درسایبان دو طرفه دو عدد سایبان متحرک به صورت جداگانه قرار دارد و در اصل شما دو سایبان خواهید داشت .کنترل سایبان متحرک دو طرفه به صورت جداگانه میباشد.

سایبان چتری کرج

برای این که سایبان چتری را طراحی کنند، طراحان ابتدا میزان بادی که در آن فضا، می وزد را بررسی می کنند و سپس شروع به طراحی می کنند، این نوع سایبان ها علاوه بر زیبایی چشم گیری که دارند، برای در امان ماندن از باران گزینه بسیار مناسبی هستند.سایبان های چتری بر روی یک پایه قرار گرفتند که انتهای آن ها در زمین فرو می رود و به راحتی میتوان آن ها را نصب و یا در صورت عدم نیاز برداشت.

سقف متحرک کرج

سقف متحرک از جمله سازهایی در معماری نوین و بروز می باشد.این نوع سقف ها عایقی محکم در برابر صدا و سرما هستند و در سه حالت باز بسته و تهویه قرار میگیرد و انتخاب مناسب برای محیط های اداری و لوکس میباشد و در دو حالت دستی و اتوماتیک قابل اجراست.موتور تیوبلار دارای ظرفیت های مختلفی است که شامل 30 و60 و80 و…..نیوتون تولید میگردد.موتور برقی ساید:میتواند به صورت مداوم باز و بسته شود و محدودیتی در تعداد باز و بسته شدن ندارد.

سقف متحرک استخر کرج

سقف متحرک استخر بسیار مناسب برای فضای استخر می باشد. زیرا برخی از افراد می کنند که در فصل زمستان به دلیل سردی هوا امکان استفاده از استخر نیست اما با نصب سقف متحرک استخر هم می توان از فضای استخر در فصل زمستان بهره مند شد و هم در فصل تابستان.زیرا در فصل تابستان نیز، گرمای بیش از حد هوا و آفتاب مستقیم افراد را اذیت می کند.

سقف متحرک حیاط کرج

سایبان متحرک حیاط از نوع سایبان متحرک میباشد که علاوه بر مسدود کردن دید همسایگان از خیس شدن پاسیو در هنگام بارش باران و برف و… جلوگیری میکند.

سازه پارچه ای در کرج

می توان گفت که این نوع از زیباترین انواع آلاچیق ها به شمار می روند. چرا که می توان از پارچه‌های حریر و یا سایر پارچه ها در طراحی و تزئین دیواره‌های آن استفاده کرد. بخش مهم آلاچیق سقف آن است که بسته به نوع طراحی متریال های مختلف استفاده میشود.آلاچیق ها بهترین گزینه اند برای اینکه خانه های خود را به جایی فراتر از یک مکان مسکونی تبدیل کرد.

سقف متحرک پارکینگ کرج

سایبان متحرک کرج

ساخت سقف متحرک کرج

فیلم های سایبان کرج

گالری سایبان کرج