سایبان چتری کیش

امروزه به دلیل این که تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است،نیاز به فضاهای سرپوشیده می باشد، بیش تر این سایبان ها را می توان در کافی شاپ ها و رستوران ها مشاهده کرد.سایبان چتری هم به حالت لغزنده و هم به حالت رفت و برگشت وجود دارد.

سایبان برقی کیش

سایبان برقی قیمت بسیار مناسبی دارد و به همین دلیل در کشور ما به شدت طرفدار دارد.این نوع سایبان را بدون این که دست در آن دخیل باشد می توان کنترل کرد آن هم از راه دور.

سقف متحرک کیش

سقف متحرک انواع مختلفی را شامل می شود.مثلا سقف متحرک پارچه ای، حرکت آن بر روی یک ریل انجام می گیرد.سقف متحرک مصارف گوناگونی دارد به طور مثال برای استخر، کافی شاپ ها، حیاط و..

سقف متحرک استخر کیش

سقف متحرک استخر برای استخرهایی که در محیط های باز هستند بسیار پر طرفدار شده است.اکثر افراد برای اینکه جلوه زیبایی به فضای دورتادور استخر بدهند و هم چنین از استخر در برابر انواع آلودگی ها و.. جلوگیری کنند از این نوع سایبان ها استفاده می شود.

سقف متحرک پارکینگ کیش

اگر فضای زیادی در پارکینگ ها نباشد و خودروی دیگری داشته باشید و نگران امنیت و حفاظت از خودروی خود باشید، می توان از سایبان پارکینگ استفاده کرد.این سایبان ها به راحتی باز و بسته می شوند و نصب بسیار آسانی دارند.

سقف متحرک مغازه کیش

سایبان مغازه در دو حالت دستی و برقی موجود است.در حالت برقی آن، می توان به صورت اتوماتیک آن را جمع کردو از موتوربرقی نیز برای این کار استفاده می شود.اما نوع دستی آن توسط یک میله به راحتی باز و بسته می شود.

سقف متحرک حیاط کیش

در فضای حیاط یا پاسیو می توان از سایبان حیاط استفاده کرد، علاوه بر اینکه محیط را خنک می کند یک فضای شاداب برای اهالی خانه ایجاد می کند تا دور هم جمع شوند و از هوای فضای باز بهره مند شوند.

آلاچیق پارچه ای کیش

اگر شما سایه ای مناسب را میخواهید شما باید پلی اتیلن با چگالی بالا را انتخاب کنید که دارای سوراخ هایی متراکم هستند و نور کمی را ازخود عبور میدهند.در میان انواع پارچه ها نوع پلی استر با روکش pvc بهترین نوع پارچه برای سایبان میباشد چراکه در برابر دمای بالا خورشید توانایی مقاومت بالایی دارد.دوام و ماندگاری بالا، طراحی بهینه، هزینه کم اولیه از ویژگی های این نوع سایبان هاست.

سایبان متحرک کیش

ساخت سقف متحرک کیش

سایبان چتری کیش

فیلم های سایبان برقی باتیس

گالری سایبان کیش