سایبان برقی یزد

یکی از تکنولوژی های حال حاضر که برای بسیاری از مراکز مهم و مجتمع ها مناسب است، سایبان برقی می باشد، این نوع سایبان ها جلوه زیبایی به محیط اطراف خود می دهند.یکی از کاربردهای فراوان این نوع سایبان ها برای تبلیغ کسب وکار است که افراد لوگوی خود را بر روی پارچه ی این نوع سایبان ها اضافه می کنند و این گونه لوگوی آن ها بیش تر به چشم می خورد.هم چنین می توان آن ها را یک نوع احترام به کسانی دانست که وارد فروشگاه یا محل کسب وکار شما می شوند و به نوعی خوشامدگویی است.

سایبان چتری یزد

سایبان چتری همانطور که از اسم آن ها می آید، شکل چتر مانند دارند، که می توان اشکال هندسی مانند مربع یا یک هشت ضلعی دانست که دارای یک پایه فلزی هستند و به راحتی با این پایه می توان آن ها را نصب کرد.سقف این نوع سایبان ها و پایه آن ها را نیز می توان به راحتی تنظیم کرد.اگر دقت کرده باشید این نوع سایبان ها را اکثرا در کافی شاپ ها،باغ ها، برخی از مراکز خرید و مجتمع های تجاری دیده اید.

سقف متحرک یزد

سایبان معمولا دارای یک مکان خاص در ساختمان ها هستند و آن ها را در بالای پنجره ها، در ، تراس ها و پارکینگ ها و …می توان به کاربرد.به غیر از ساختمان ها در ایستگاه های نگهداری دوچرخه، قایق ها و ..می توان از این نوع سقف ها استفاده کرد.این نوع سایبان ها در دونوع پارچه ای و غیر پارچه ای هستند.از بیش ترین کاربردهای این نوع سقف ها می توان برای پوشش دادن فضای حیاط استفاده کرد.از ویژگی سقف متحرک باید به ضد آب بودن آن ها اشاره کرد.

سقف متحرک استخر یزد

این روزها اکثر ساختمان ها دارای ارتفاع بسیار بلندی هستند که این امکان را برای افرادی که در ساختمان های بلند فراهم می کند که از حیاط خانه های ویلایی را کامل مشاهده نمایند و به همین علت خانواده هایی که در حیاط خانه خود استخر داشتند امکان استفاده از این استخر ها را نداشتند. اما با پیشرفت تکنولوژی و طراحی سقف متحرک استخر، این مشکل به راحتی حل شد. این نوع سایبان ها دارای نورگیر هم بودند و یک فضای بسیار مناسب را برای افراد به وجود می آورند و دیگر نیاز نیست هربار استخر را تمیز کنند.

سقف متحرک پارکینگ یزد

این نوع سقف ها برای خودروهایی تعبیه می شود که معمولا در پارکینگ ها برای آن ها فضایی وجود ندارد.یا برای خانه هایی است که دارای یک فضای باز برای پارک خودروهای خود هستند، ساییان پارکینگ برای این خودروها کاملا مناسب است و آن ها را از وارد شدن آسیب های احتمالی به بدنه آن ها یا فضولات پرندگان حفظ می کند.

سازه پارچه ای یزد

آلاچیق ها با توجه به متریال به کار برده شده در آنها انواع مختلفی دارد که با توجه به سلیقه مشتری میتوان با برق کشی و نورپردازی آسان و زیبا محیط بسیار شکیل بوجود آورد.

ساخت سقف متحرک یزد

سقف متحرک حیاط یزد

سایبان متحرک یزد

فیلم های سایبان یزد

گالری سایبان یزد