قیمت سقف متحرک پارچه ای

در کنار انواع سایبان ها ، سایه باتیس مجموعه ای از محصولات به نام سیستم سقف پارچه ای را نیز ارائه می دهیم. ما طیف گسترده ای از این محصولات را با مزایای منحصر به فرد خود را ارائه می دهیم. اما یکی از مزایای مشترک این سیستم ها توانایی پس گرفتن سقف در صورت لزوم ، ایجاد جریان هوای بیشتر و احساس واقعا بی نظیر فضای بیرونی است. هنگامی که سقف به طور کامل یا جزئی گسترش یافته است ، یک روش راحت و آسان برای ایجاد سایه را ممکن می کند. در حالی که احساس فضای باز این سیستم ها را از دست نمی دهد. آنها که برای استفاده در تمام سال طراحی شده اند ، توانایی مقاومت در برابر باد و باران ( و در بعضی موارد برف ) را دارند. همه سیستم های ما می توانند در برابر آب باران مقاومت کنند و بسیاری از آنها روش های خاص خود را دارند ، از هدایت آب به طرفین تا داشتن سیستم های زهکشی یکپارچه برای پایین آوردن آب از پایه های پشتیبانی به زمین . در حالی که بسیاری از این سیستم ها به طور استاندارد دارای اضلاع در معرض نمایش هستند اما بسیاری از آنها وقتی یک یا چند طرف در آن قرار داشته باشند فضای اتاق را زیبا می کنند. این کار اغلب می تواند به روش های مختلفی انجام شود ، از صفحات پارچه ای ، درهای شیشه ای کشویی تا لعاب ثابت. تمام سیستم های سقف به صورت استاندارد از نظر برق کار می کنند و می توانند به روش های مختلفی از سوئیچ های دیواری ساده یا کنترل از راه دور گرفته تا سنسورهای خورشید ، باد و باران یا حتی سیستم های اتوماسیون خانگی کار کنند. آنها همچنین به هر دو گزینه گرمایش و روشنایی در دسترس هستند تا مدت زمانی را که می توانید با استفاده از این سیستم ها صرف کنید افزایش دهید.

اجرای سقف متحرک پارچه ای

سقف های متحرک تراس یک پوشش تراس چند منظوره است که از یک چهارچوب شیک و مینیمالیستی تشکیل شده است که در پنج رنگ و سقف پارچه ای pvc موجود است. چارچوب باریک متاسفانه جایی برای سیستم های ناودان یکپارچه فراهم نمی کند، اما به دلیل پارچه ضدآب مسئله ای وجود ندارد ، زیرا طراحی پارچه باعث می شود آب از کناره ها خارج شود. این سیستم ها دارای کناره هایی نیست که بتوان آن را با استفاده از شیشه پر کرد ، زیرا به صورت باز طراحی شده است ، اما به راحتی می توان آن را در برابر دیوارها قرار داد و آز آن برای پر کردن شکاف های کوچک استفاده کرد و آن را به یک سیستم بسیار مفید تبدیل کرد. همچنین طرح هایی که از ترکیب یک چهارچوب آلومینیومی با سیستم سقف پارچه ای تاشو نیز وجود دارد. این سیستم که قادر به مقاومت در برابر باد ، باران شدید و حتی برف است ، یک سیستم کاملا مناسب برای آب و هوا است. در اندازه های منفرد تا عرض هفت متر و حداکثر پیش بینی شش و نیم متر موجود است ، همچنین می توان آنها را بهم پیوند داد و واحد های بزرگتری ساخت و یا پشت به پشت پیچ کرد. در حالی که این سیستم به گونه ای طراحی شده است که به یک دیوار یا سازه موجود ثابت می شود ، میتوان از یک چارچوب به سبک تیره در دروازه برای ایجاد یک سیستم مستقل استفاده کرد.

در نهایت سایه باتیس سیستم هایی مانند یک و شش تراس در فضای باز یا یک فضای باز را داریم که تقریبا تمام سال از آب و هوا محافظت می کند. چارچوب اصلی از آلومینیوم و سقف از یک پارچه جمع شونده ساخته شده است که یا آب را به طرف یک پوشش شیبدار ترغیب می کند ، یا یک سیستم پارچه کاملا محصور است که در آن آب باران به سیستم ناودان یکپارچه هدایت می شود.

کاربردهای سقف پارچه ای

سیستم های سقف پارچه ای در اینجا دارای اشکال و اندازه های مختلف برای کاربردهای خانگی وتجاری می باشد و فضای اضافی ایجاد شده در یک زمان کوتاه با کمترین کار ساختمانی به این معنی است که می تواند یکی از اقتصادی ترین راه ها برای ایجاد فضای خیره کننده در فضای باز / مناطق داخلی با مرزهای مشخص شده یک فضای داخلی یا اتاق های مجود در یک ساختمان برای ایجاد فضای محصورتر و محافظت شده ، فضایی که هنوز با نور و احساس گشودگی با استفاده از شیشه و پارچه استفاده می شود. سایه باتیس نمایندگی سایبان چتری، سایبان پارکینگ و… یک سیستم سقف پارچه ای را برای هر کسی که می خواهد بیشتر وقت خود را در خارج بگذراند پیشنهاد می کند و مایل به راتی بیشتر یک سیستم پوشش است ، اما به راحتی در داخل خانه برای اماکن تجاری ، سقف پارچه ای معمولا روشی بسیار آسان برای ایجاد فضای سرپوشیده اضافی و در نهایت درآمد بیشتر در صندلی های اضافی به مشتریان ارائه می دهند ، در حالی که در طول تابستان تجربه غذای واقعا بی نظیر نیز ایجاد می کنند.

مزایای سقف متحرک پارچه ای


میزان نفوذ آب به سقف ها صفر است( به صورت کاملا آب بندی)

دارای قابلیت چاپ بروی پارچه

مقاومت در برابر باد و باران

5 تا 10 سال گارانتی

حداقل طول سفارش از 3متر و حداکثر تا 10 متر

دارای تنوع رنگی در 12 رنگ مختلف

پارچه 100% ضدآب

قابلیت نصب سیستم هوشمند و نورپردازی

فیلم های سایبان برقی باتیس

گالری تصاویر