سایبان چتری چیست

این نوع سایبان ها جایگزین عالی برای قاب های چوبی ، فولادی یا آلومینیومی همه کاره است , که دارای سبک مدرن و الگوی رنگ جامد برای استفاده تجاری و اقامتی ایده آل است.

سایه باتیس نمایندگی سایبان چتری اصفهان و سایبان متحرک اصفهان در این مقاله به معرفی سایبان های چتری می پردازد.

سایبان چتری چیست ؟

این سایبان های بادوام و تابناک باعث احیای فضای زندگی شما شده و طیف رنگ مورد نیاز شما را اضافه می کنند.

لذت بردن از اوقات خوش در فضای بیرون از اتاق ، فضای باغ یا فضای بیرون شما نباید به آب و هوا وابسته باشد. با مجموعه ای از چتر ها و سایبان ها در فضای باز ، از خود محافظت کنید. شما به راحتی می توانید نیازهای خود را با انتخاب گسترده ای از سبک ها و طرح های سایبان های چتری از جمله چترهای میزهای پاسیو ، با پایه یا دیوار آویز مطابقت دهید. بنابراین ، چه به سایه خورشید و چه در پناهگاه از باران احتیاج دارید ، راحتی فضای بیرون شما هرگز محدود نخواهد شد.

 

سایبان چتری چیست

سایبان از قسمت پارچه ای از چتری که دنده های چتر را پوشانده است تشکیل شده است و به طور معمول از پلی استر یا نایلون ساخته می شود و یک  دنده که بخشی از قاب چتر است که به طرف بالا و پایین شافت حرکت می کند تا بتوان چتر را در حالت باز یا بسته قرار داد.

هنگامی که هوا گرم می شود ، سایبان های چتری به شما کمک می کند تا با اضافه کردن سایه بسیار مورد نیاز فضای فوق العاده ای را رقم بزنید. این نوع سایبان ها با استفاده از فولاد برای دنده ها و قطب ساخته شده است ، بنابراین آماده ایستادن در برابر آب و هوا را دارد.

ویژگی سایبان چتری چیست ؟

  • استفاده آسان: سیستم این نوع سایبان ها با کاربرد آسان ، جمع آوری و پایین آمدن سایبان را آسان می کند. فناوری موجود در این سیستم باعث می شود که چتر را کج نکنید ، به گونه ای که می توانید با داشتن این نوع سایبان های چتری در فضای باز از سایه به هر زاویه ای لذت ببرید. همچنین ، این ها برای پوشش بهتر سایه کج می شود. حتی پیچیدن راحت تر درمواقعی که در هر نوع آب و هوایی می توان آن ها نگه داشت. بسته بندی راحت و طولانی در اطراف تسمه نیز باعث می شود که در روزهای بادی اتفاقی برای آن ها نیفتد.
  • مقاوم بودن: سایبان از پارچه بادوام ساخته شده است هم چنین این سایبان ها دارای رنگ غنی است و بسیارمقاوم است هم چنین بسیار زیبا عمل می کند و ساختاری محکم دارد.
  • کیفیت عالی : به سادگی این چتر را با استفاده از عملکرد شیب به زاویه مناسب کج کنید بدون این که نگران آسیب به آن باشید.
  • قیمت مناسب: این نوع سایبان ها دارای قیمت مناسب است.

نکته پایانی

با سایبان چتری می توانید حداکثر سایه را به واحه در فضای باز خود بیاورید. سایبان های  ما دارای تنوع و کیفیت مناسب است ، بنابراین می توانید به راحتی آن را با دکوراسیون در فضای باز مورد علاقه خود جفت کنید.