اخیراً گروه سایه باتیس همکاری با هتل بین المللی پارسیان کوثر را در کارنامه کاری خود ثبت کرد. گروه سایه باتیس پروژه طراحی و نصب چند سایبان را در بخشی از فضای باز این هتل اجرا کرده است.

موقعیت هتل

هتل پارسیان کوثر در کنار زاینده رود زیبا و در خیابان ملت مقابل سی و سه پل واقع شده است. این هتل فضاهای متعددی از جمله رستوران ، سالن ، کافه ، مجموعه ورزشی و … را دارا می باشد که باعث شده این هتل یکی از هتل های خوب شهر اصفهان به حساب بیاید. این هتل به دلیل وجود فضاهای تفریحی متعدد ، یکی از مراکزی است که شهروندان اصفهانی در اوقات کم مشغله بودن به آن جا رفته و از امکانات آن بهره می برند.

گردشگری و ایجاد یک محیط عالی برای توریست ها

از آن جا که اصفهان شهری تاریخی و دارای فرهنگ و هنر غنی می باشد و معماری فوق العاده دوره صفویان را در دل خود جای داده ، سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب کرده است. این پتانسیل شهر باعث شده تا امکانات خوبی در اختیار گردشگران قرار بگیرد. در راستای زیبا سازی و ایجاد محیط و فضای خوب برای توریست ها و شهروندان ، هتل های متعددی به وجود آمدند. هتل داران سعی کردند از ابزارهای جدید برای فضاسازی و ایجاد محیط های دلنشین بهره بگیرند. یکی از این ابزارها نصب سقف های متحرک و سایبان های برقی در فضاهای باز برای ایجاد کافه و رستوران می باشد.

سایبان های استفاده شده در این پروژه

گروه سایه باتیس پس از درخواست کارفرما شروع به طراحی 2 دستگاه سایبان و پس از آن اقدام به نصب آنها کرد. این سایبان ها برقی و 2 طرفه بوده و از آنها در فضای باز ، جهت پوشش سایه نشیمن کافه فیل استفاده شده است.

ابعاد سایبان ها وقابلیت هایشان

2 سایبان برقی نصب شده هرکدام با ابعاد ۶ متر طول و ۵ متر بازشوندگی می باشند و سازه مورد استفاده تمام آلمینیوم می باشد. در قسمت زیرین  سایبان ها از هیترهای تابشی جهت گرمایش فضای باز استفاده شده که ‌کاملا مساحت زیر این سایبان را پوشش داده و گرم میکند.

نمونه سایبان برقی اجرا شده در هتل کوثر توسط سایه باتیس

از نیاز ها و استفاده های مهم برای هتل ها و رستوران های دارای محیط باز سایبان برقی می باشد تا بتواند به راحتی این مکان ها را پوشش دهد .

در صورت نیاز می توانید به مقاله همه چیز درمورد خرید سایبان برقی کافی شاپ مراجعه نمایید  .