محافظت در برابر آسیب های خورشید با نصب سایبان

بیرون بودن در تابستان باعث می شود افراد به طور طبیعی احساس خوبی داشته باشند.این که آیا شما در فضای باز ورزش می کنید ، باغبانی می کنید ، شنا می کنید ، کنار استخر می خوابید یا در پاسیو سرگرم هستید ، هوای تازه و آفتاب مطمئناً برای سلامتی شما خوب است.با این حال ، هر زمان که در هر فعالیت در فضای باز شرکت می کنید ، همچنان که در خارج از خانه لذت می برید باید از خود در برابر اثرات مخرب آفتاب محافظت کنید.

خطرات قرار گرفتن در معرض آفتاب

حتما همه شما میدانید كه نور خورشید برای ساخت ویتامین D بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن لازم است ، زیرا ویتامین D به طور طبیعی در بیشتر غذاها یافت نمی شود.اما خطر واضح و فوری صرف وقت زیاد در آفتاب ، آفتاب سوختگی است.

وقتی مرتباً در معرض آفتاب باشید ، پوست شروع به خشک شدن ، چروکیده شدن ، تغییر رنگ و ضعیف شدن می کند و باعث کبودی راحت تر پوست می شود.این به پیری زودرس پوست کمک می کند و مهمترین عامل سرطان پوست است که در حال حاضر شایع ترین نوع سرطان است.با این حال ، با انجام چند مرحله ساده که به محافظت از شما کمک می کنند ، می توان از خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب که منجر به بیشتر سرطان های پوست می شود ، جلوگیری کرد.

محافظت در برابر آسیب های خورشید

گزینه های زیادی برای جلوگیری از اثرات مضر خورشید در دسترس است.رایج ترین راه حل عادی این است که از آفتاب دور بمانید.این بهترین راه برای جلوگیری از آسیب خورشید است ، اما بیشتر ما در ماه های گرم تابستان به طور منظم به بیرون از منزل می رویم.اگر مجبورید در آفتاب بمانید ، پس این اقدامات احتیاطی را انجام دهید.

  • همیشه قبل از اینکه در معرض آفتاب قرار بگیرید ، ضد آفتاب روی پوست خود بزنید.
  • از قرار گرفتن در معرض آفتاب در بالاترین نقطه روز خودداری کنید ، زیرا اشعه ماورای بنفش که منجر به آفتاب سوختگی می شود در این مدت یعنی از حدود 10 صبح تا 3 بعد از ظهر شدیدترین است.
  • وقتی به بیرون از منزل می روید لباس محافظتی متشکل از آستین بلند ، شلوار بلند و کلاه نقاب دار بپوشید.
  • از عینک آفتابی استفاده کنید که نور ماورای بنفش را فیلتر می کند.

ایجاد سایه با نصب سایبان

گزینه دیگر برای نگه داشتن شما در سایه و دور از اشعه های مضر خورشید ، نصب سایبان جمع شونده در قسمت پاسیوی خود است.سایبان برقی قشم نه تنها از حداکثر محافظت در برابر آفتاب برخوردار است ، بلکه با زیبایی ظاهری که دارد ، جلوه خانه شما را ارتقا می بخشد.

سایبان های جمع شونده یک سرمایه بزرگ برای خانه شما هستند.آنها علاوه بر جذابیت زیبایی خانه شما ، مزایای دیگری را نیز برای شما فراهم می کنند ، از جمله اینکه به شما اجازه می دهند در هر زمان از آفتاب یا سایه لذت ببرید.

در فصل تابستان با استفاده از سایبان چتری مشهد ، از خود در برابر آسیب های مضر ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب محافظت کنید.

سایبان های جمع شونده سایه اضافی  را در مناطق بیرونی که در آنجا آرامش دارید یا فعالیت می کنید ، ایجاد می کنند.بهترین نسخه ها می توانند تا 98٪ از اشعه ماوراء بنفش را که باعث بیشتر موارد پوستی و سرطان پوست می شود را مسدود کنند.اثر بخشی آنها به مواد استفاده شده در ساخت آنها بستگی دارد.

معمولاً محافظت موثرتر در برابر اشعه ماوراء بنفش توسط مواد متراکم تر انجام می شود.پارچه سایبانی که محکم تر بافته می شود ، محافظت بیشتری در برابر آفتاب ایجاد می کند.پیام این است که پارچه ای را برای سایبان انتخاب کنید که مناسب ترین برای نیاز شما باشد.