تعمیر سایبان در سایه باتیس با تخصص و دقت بالا زیر نظر کارشناسان فنی مجموعه انجام می شود. تعمیر سایبان خود را به هر شرکت یا فردی نسپارید چون احتمال ایجاد خرابی جبران ناپذیر وجود دارد. بهتر است قبل از تعمیر با مشاورین و کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید. در صورت وجود هر گونه مشکل یا خرابی در سایبان های ثابت و سایبان متحرک می توانید با سایه باتیس تماس بگیرید و از خدمات تعمیرات سایبان بهره مند شوید.

تعمیر انواع سایبان چگونه انجام میشود ؟

سایبان های برقی از تجهیزات و موتور الکتریکی برای حرکت و جا به جایی ،تغییر زاویه و شیب پوشش سقف خود طراحی و ساخته می شوند. چنان چه این بخش ها در سایبان برقی دچار مشکل یا خرابی شوند باید به شرکت جهت تعمیرات مراجعه شود.

تعمیر سایبان مغازه

سایبان مغازه به منظور حفاظت و جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل و خنک کردن فضای داخل مغازه استفاده می شود. از این نوع سایبان ها به عنوان سایبان تبلیغاتی نیز استفاده می شود. شما می توانید با چاپ طرح یا لوگوی مورد نظر تبلیغات همیشگی را با صرف هزینه کمتر از تبلیغات بر روی بیلبورد یا تابلوهای فلکسی داشته باشید. با سپردن سایبان ها به افراد کار بلد و فنی هزینه تعمیر و تعویض قطعات سایبان کمتر خواهد شد. چنانچه سایبان مغازه نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشته باشد بهتر است برای تعمیرات سایبان آن را به شرکت متخصص در این زمینه بسپارید تا مشکلات و خسارت های جبران ناپذیری ایجاد نشود.

تعمیر انواع سایبان چگونه انجام میشود ؟

از سایبان حیاط برای محافظت وسایل و خودرو در برابر نور خورشید در روزهای گرم سال و مراقبت و نگهداری از آن ها در فصل زمستان استفاده می شود.

سایبان حیاط را می توانیم به عنوان سایبان خودرو ، سایبان ویلا ، سایبان آلاچیق استفاده کنیم.

در صورت وجود هر گونه مشکل در انواع سایبان حیاط خود فقط کافیست که با ما تماس بگیرید .

تعمیر سایبان چتری

سایبان چتری را می توان به صورت ثابت یا متحرک برای پوشش فضای باز رستوران ، کافی شاپ،هتل و .. استفاده کرد. سایبان های چتری به دو صورت سایبان چتری پایه وسط و سایبان چتری پایه کنار تولید می شوند. با توجه به ابعاد و کاربرد آن ها می توانید یکی از انواع سایبان های چتری را انتخاب کرده و برای فضای بیرونی استفاده نمایید. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در باز و بسته شدن سایبان چتری یا عدم تنظیم پوشش سایبان چتری می توانید با مشاورین مجموعه سایه باتیس در تماس باشید.

تعمیر سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ یکی از پرکاربردترین انواع سایبان اتوماتیک می باشد که طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

سایبان پارکینگ به صورت ثابت و برقی تولید می شوند.

شما می توانید برای استفاده از خدمات مربوط به سایبان پارکینگ با مشاورین ما در تماس باشید.

تعمیر سایبان خودرو

سایبان های خودرو برای محافظت و نگهداری وسایل نقلیه در برابر سرما و گرما ، بارندگی برف و باران و جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می شود.

سایبان خودرو را به صورت سایبان ثابت یا سایبان تمام اتوماتیک می سازند.

در صورتی که هر گونه مشکل یا خرابی در انواع سایبان خودرو مشاهده کردید سریعا جهت تعمیرات سایبان اقدام نمایید .

تعمیرات سایبان های خودرو یکی از خدمات برتر شرکت سایه باتیس می باشد که زیر نظر افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام می شود.

قیمت تعمیر سایبان

تعمیر سایبان برقی و سایبان های ثابت به صورت تخصصی زیر نظر افراد مجرب و ماهر در سایه باتیس انجام می شود.تمام مراحل تولید سایبان برقی با تایید مهندسان کنترل کیفیت انجام می شود و در صورت بروز هر گونه خطا یا مشکل سریعا در محل مشکل ایجاد شده برطرف می شود.

قیمت تعمیرات سایبان های برقی و سایبان بازویی ، سایبان چتری ، سایبان کلاسیک و .. با توجه به میزان آسیب دیدگی و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات محاسبه می شود.شما می توانید به طور کلی قیمت تعمیرات سایبان برقی را با مراجعه به وبسایت سایه باتیس دریافت نمایید.

تعمیر سایبان برقی با کمترین هزینه

هزینه تعمیر و تعویض قطعات در سایبان با توجه به اورجینال بودن آن ها بسیار بالاست.شرکت سایه باتیس کلیه خدمات مربوط به تعمیر انواع سایبان های تمام اتوماتیک و سایبان های ثابت را با کمترین هزینه انجام می دهد.